KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16165079
nr 1616 5079
Bengt Johansson
(f. 1941), Sverige
Oljemålning, "Höstsol", monogramsignerad. Olja på duk, 42x40 cm, yttermått inklusive ram: 45x43 cm
Bengt Johansson, svensk bildkonstnär född 1941.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 29 april 2024
kl 20:45:54
600 kr
700 kr